Logo

Naplno TS3 Blog

Pozrite si čo je nového na našich webových stránkach

Príspevky sú radené od najnovších

content_copy
VIP Pre-order post image

VIP Pre-order

V prípade záujmu si môžete predobjednať VIP tu http://ts3.naplno.sk/preorder

Radi by sme vám predstavili možnosť predobjednať si VIP na naplno.sk TS3 serveri.

Približne pred pol rokom sme publikovali článok s anketou (nájdete ho nižšie) kde sme chceli zistiť aký by bol záujem o VIP na našom serveri preto dnes prichádzame s touto možnosťou.

Momentálne náš TS3 server beží pod Non-Profit License čo znamená že nemôžeme spoplatniť nič na našom TS3 serveri a taktiež z toho dôvodu boli zrušené všetký herné serveri lebo táto licencia sa vzťahuje aj na ne. Preto by sme to chceli skúsiť riešiť formou predobjednávok VIP cez PayPal. Náš cieľ je zozbierať 250€, ktoré sú nutné na zakúpenie licencie na rok. V prípade že sa peniaze nevyzbierajú všetký peniaze budú vrátené.

V prípade že predobjednávky dosiahnu ciel 250€ môžte očakávať mnohé zmeny na TS3 serveri a vytvorenie herných serverov, ak vás tieto zmeny záujímaju prečítajte si článok nižšie alebo kliknite http://ts3.naplno.sk/blog#2.

Momentálne sú k dispozícii 2 možnosti, VIP a VIP+:

Predobjednať VIP si môžete za 5€ a získate tým VIP na rok. Po skončení preorderu bude znížený čas VIP pre nové objednávky len na 6 mesiacov.

Predobjednať VIP+ si môžete za 20€ a bude dostupné len počas preorderu a získate tým klasické VIP navždy + iný vzhľad vip ikonky.

V prípade ak by chcel niekto podporiť server sumou nad 20€ tak kontaktujte Server Admina alebo napíšte mail na deman@naplno.sk (práva v žiadnom prípade nepredávame!)

Výhody VIP:

  • rezervovaný slot
  • VIP miestnosť
  • Špeciálna ikonka
  • a mnohé ďalšie možnosti ktoré prídu s novou verziou konzoli

V prípade dostatku objednávok bude sprístupnená forma zakúpenia VIP fromou SMS cena okolo 1€ až 1,5€ na mesiac.

 

V prípade záujmu si môžete predobjednať VIP tu http://ts3.naplno.sk/preorder

 

 

Publikoval: Deman
2019-07-30 19:25:08
content_copy
VIP a nové možnosti post image

VIP a nové možnosti

LINK NA ANKETU: http://www.strawpoll.me/17131110 

Určite ste si všimli že Naplno.sk už dávno nie je také ako kedysi. Jedine nášmu TeamSpeak 3 serveri sa darí a radi by sme vám ponúkli mnohé výhody.


Teší nás že vo večerných hodinách je náš server úplne plný ale jednak nám je ľúto že vám nevieme poskytnúť dostatok priestoru. Je to hlavne z dôvodu že využívame Non-Profit licenciu pre hosting serveru čiže nemôžme zaviezť VIP a nijak profitovať či už z teamspeaku poprípade z herných serverov. Momentálne už dlhé roky platíme všetko z vlastného vrecka preto podpora Teamspeak servera vyzerá tak ako vyzerá a herné servery sú už dávno minulosťou.

Nejde nám o PROFIT ide nám o to NEPREROBIŤ

- radi by sme skúsili zaviesť VIP na Teamspeak servery ale kedže nutná Licencia stojí 500USD na rok pre 1024 slotov respektíve 300USD pre 512 slotov tak to je dosť skok do neznáma. Radi by sme zistili formou hlasovania vopred či by bol záujem o VIP a jeho výhody. Lebo už len správa serveru a nastavenia stojí čas nehovoriac že je nutné zaplatiť licenciu predom.

- platba za VIP by fungovala cez SMS a Paypal. Cez sms by bola platba na mesiac približne 1€, v prípade Paypalu by išlo o platbu 3-5€ a VIP by bolo na rok.

Čo nové vieme ponúknuť

- v prvom rade Rezervované sloty

- VIP miestnosti: sprehladnenie a určite lepšia pozícia v zozname

- Ikonky: či už za menom alebo pre vlastné miestnosti

- Musicroom poprípade DJ room: jedna miestnosť by bola vyhradená pre BOTA ktorý, by nonstop hral len pre vás a na želanie. V prípade záujmu by mohli byť zriadené aj DJ roomky pre uživatelov

- Lepšie nastavenie POKE a nastavenia proti SPAMOM uživetelov cez privátne správy

+ mnohé veci na želania, vydanie novej verzie príkazového riadku s novým systémom pre Temporary Admin roomky a vylepšenia mnohých funkcií a pridanie herných sekcií pre miestnosti

Ako nám dať vedieť

- v prom rade prosím nezáväzne zahlasujte v ankete, aby sme rozpracovali celý systém a jeho výhody. Hlasovať môžte tu http://www.strawpoll.me/17131110 

- v prípade záujmu môžme poskytnúť aj herné servery rôzneho typu, ak by ste mali záujem o ich správu. V prípade že maté bežiaci projekt alebo nápad tak kontaktujte priamo mňa na mail deman@naplno.sk

- je možné spraviť zbierku na licenciu a následne ju zakúpiť a poskytnúť tak ľudom doživotné VIP na našich serverov v prípade príspevku (len formou Paypal).

- sme otvorení mnohému a nejde nám o zisk ide nám o to neprerobiť, lebo náš TeamSpeak server je pre nás vášnou a určitou spomienkou na staré dobré časy a boli by sme neradi keby sme stratili už aj to posledné čo nám ostalo.

 

Ďakujem za vás čas a prajem Šťastný nový rok všetkým. Meguška a Deman a celý naplno.sk team

 

 

Publikoval: Deman
2018-12-29 14:16:48